O nas

Altrad Babcock Europe oferuje swoim klientom zaawansowane, skuteczne i zintegrowane rozwiązania oraz wysokiej jakości usługi. Naszym największym atutem jest kompleksowość realizacji usług.

Nasze wartości

Nasze wartości określają kim jesteśmy, napędzają w nas chęć odnoszenia sukcesu i są podstawą naszego podejścia do biznesu. Nasi ludzie pomagają wprowadzić poniższe wartości w życie, a żyjąc zgodnie z nimi, tworzymy kulturę, której wszyscy chcemy być częścią.

Historia

Nasza historia sięga 1992 r. kiedy to ze służb remontowych Elektrowni Rybnik powstała spółka Energo-Inwest sp. z o.o. W 2006 r. Babcock przejął większościowy pakiet udziałów spółki Energo-Inwest i zintegrował firmę jako polskie ramię brytyjskiej organizacji. Od 2022 spółka jest częścią międzynarodowej grupy Altrad.

Polityka zintegrowanego systemu zarządzania

Działamy zgodnie z filozofią Grupy Altrad, która opiera się na solidnych i wspólnych wartościach takich jak: szacunek, solidarność, odwaga, skromność i harmonia.
Nasze wartości precyzują kim jesteśmy i stanowią podstawę naszego podejścia do biznesu. Bazując na pomysłowości naszych pracowników, uzyskujemy wyjątkowe rezultaty dla naszych klientów, nieustannie przyczyniając się do tworzenia bezpieczniejszych, innowacyjnych i bardziej atrakcyjnych rozwiązań.
W oparciu o długoterminowe partnerstwo i zaufanie budujemy trwałe relacje - nie tylko z klientami, lecz ze wszystkimi interesariuszami.
Powyższe wartości mają odzwierciedlenie w funkcjonującym w spółce Zintegrowanym Systemie Zarządzania spełniającym wymagania m.in. norm: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 3834-2 i ISO 17025.
Dodatkowo Spółka posiada certyfikację ASME BPVC (stempel S oraz stempel U), jak również certyfikaty Zakładowej Kontroli Produkcji według norm
EN 1090-1 i EN 1090-2.

LINK: Polityka ZSZ

Decorative border
Decorative grey swoosh

Certyfikaty i uprawnienia

  • Wykaz uprawnień
  • Wykaz certyfikatów